Pantene Agua Light

Vítám Vás u nového kosmetického článku,
dnešní článek se bude týkat péče o vlasy a konkrétně šamponu od Pantene z řady Aqua Light, která je známá bez silikonovým složením.


Na tento šampon jsem četla jen kladné recenze a v drogérii byl zrovna ve slevě tak jsem ho chtěla vyzkoušet. Líbí se mi průhledný obal, alespoň vím, kolik mi toho ještě zbývá. Otevírání je snadné a nedělá mi žádný problém. Konzistence šamponu bych přirovnala k nějakému gelu a je i zároveň tekutý. Zbarvení je průhledné. Vůně šamponu je stejná jako u spreje, který jsem používala a také u balzámu, je to svěží až hodně nasládlá vůně, kterou cítím jen u mytí. Ve vlasech se vůbec neudrží:(. Šampon hůř pění, proto je ho potřeba více. Když si hlavu masírují tak mi přijde jako by pěna z vlasů někam mizela... Po spláchnutí mám vždy pocit jako bych si vlasy vůbec nemyla:(. Jsou splihlé a zároveň divně hrubé vůbec ne jemné.. Vlasy si musím mýt každý den, protože ráno už je mám u kořínku mastné a mohla bych na nich smažit hranolky..:(. Možná je to tím bez silikonovým složením a mé vlasy to nesnesou. Bohužel tento šampon mě zklamal na celé čáře. Asi mám na šampony vysoké nároky, ale teda tohle nemůžu vystát. Po tomhle fiasku se vrátím k mým oblíbeným Dove šamponům, které mě nezklamou a hlavně si opět budu mýt vlasy co 3 dny a i ten třetí den nebudou mastné. 


Máte zkušenosti s tímto šamponem? 

2 komentáře:

  1. Já se radši vyhýbám šampónům se silikonovým složením. S tady tím šamponem nemám žádné zkušenosti, ale strašně se mi líbí jeho obal. Ale asi bych si ho nekoupila. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skutočne sa mi páči že je bez silikónov, taktiež sa takým šampónom vyhýbam :) nevidím na nich totiž nič dobré.. A to s penením podľa mňa nebute tým že je bez silikónov, pretože mám šampón od Yves Rocher ( taktiež bez silikónov ) a ten pení až veľmi :D pekná recenzia :)

    xx / http://the-monica.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat

Děkuju za všechny vaše komentáře:)