Svěží s Borotalco

Vítám Vás u nového článku,
nedávno se k nám dostala kosmetická značka Borotalco zaměřená na boj proti pocení. Tato značka je číslo jedna v Itálií a i u nás se stává velmi oblíbenou. Borotalco Original se svou nezaměnitelnou vůní Borotalco díky obsahu přirozeného Microtalca efektivně pohlcuje pot a denně zajišťuje příjemně suchou pokožku. Slibují 48 hodinovou účinost. K testování jsem obdržela sprchový gel, deodorant ve spreji a kuličkový deodorant.

 Začnu tím nejlepším a tím je Sprchový gel Fresh pro jemnou a hladkou pokožku. Obal je jednoduchý a nijak přeplácaný. Aplikace je jako u všech sprchových gelů stejná pomocí dávkovače. Konzistence sprchového gelu je krémová a dost tekutá. Zbarvení je do bíla a vůně je velmi příjemná s parfemací bílého pižma. Připomíná mi čerstvě vyprané prádlo nebo takovou lékárenskou vůni. Sprcháč výborně pění, proto je třeba na umytí jen kapka. Mytí s tímto sprchovým gelem je vážně slast, po celou dobu cítím tu příjemnou vůni. Po opláchnutí jde vážně hodně cítit z pokožky parfemace sprcháče a vydrží vonět hrozně dlouho. Po umytí si přijdu vždy vážně umytá a čistá. Teď v létě potřebuji více hydratace, ale bohužel u tohoto sprcháče mi přijde, že vysušuje. 3,5/5

Deodorant ve spreji je klasický jako všechny deodoranty ve spreji obsahuje 150ml. Klasické používání pomocí rozprašovače. Vůně je hodně pronikavá a zároveň hodně vtíravá, musím říct, že mi celkem vadí. Také je hodně svěží a podobná sprchovému gelu. Tento deodorant vždy používám ráno a bohužel už po pár hodinách ani nepoznám, že jsem ho ráno použila. Proti pocení mi nikdy nepomůže a to je u mě u všech deodorantů ve spreji. Jak slibují 48 hodinovou účinost tak s tímto tvrzením nemůžu vůbec souhlasit! Alespoň nebarví oblečení a za to mu dám jeden bodík. Za mě tento deodorant zklamání. 1/5


Jako poslední tady mám kuličkový deodorant, který obsahuje 50 ml. Kuličkové deodoranty nemám vůbec ráda. Po použití jsem vždy nechutně upatlaná, lepkavá a mokrá. Vždy musím dlouho čekat ať se deodorant vstřebá. U toho je to opět to samé a ještě hůř. Vážně musím čekat strašně dlouho než se vstřebá a já si budu moct v klidu obléct tričko. Deodorant je zbarvený do bíla a má strašně příjemnou parfemaci. Ze všech tří je tato vůně nejlepší. Účinky opět žádné, po pár hodinách nevím, že jsem si něco nanášela. Potím se s prominutím jako "prase" a teď v těch vedrech je to úplná hrůza. Bohužel ani tento deodorant Vás neuchrání 48 hodin! Oblečení naštěstí nebarví. Za vůni a neničivost oblečení 2/5.

Od této značky jsem čekala mnohem víc, najdete na ni i reklamu v TV a už proto jsem myslela, že bude hodně účiná proti pocení, ale pro mne teda není. Pro ty co se moc nepotí možná bude, ale těm co se potí až moc ji nedoporučuji.

3 komentáře:

  1. mě už tato značka odrazovala v TV reklamě, vůbec se mi nelíbí obaly výrobků, ten design
    je strašně nudný a takový obyčejný :/ jinak pěkný článek, u tebe mě recenze vždy baví :)

    OdpovědětVymazat
  2. Koupila jsem si jen sprej, ale jsem z něj zklamaná. Strašně smrdí a je podle mě předražený.

    Summer Reading

    OdpovědětVymazat

Děkuju za všechny vaše komentáře:)